Realizacja podstawy programowej.
2020-03-23
Szanowni Rodzice.
Od 25 marca zobowiązani będziemy realizować podstawę programową. W związku z tym będę zamieszczała na stronie ,,Pajacyki" - Realizowana tematyka - informacje dotyczące realizacji wybranej tematyki. Zamieszczać będę wiersze, opowiadania, piosenki, zabawy oraz informacje gdzie można powyższe wiadomości utrwalić, lepiej dziecku przybliżyć poprzez obejrzenie ilustracji do tematu. Można je wydrukować lub na ekranie komputera omówić z dzieckiem. Będę więc wpisywała pozycje (Karty pracy) gdzie znajduje się uzupełnienie do omawianego tematu. Są to następujące pozycje:,,Olek i Ada" - karty pracy - cz.2 4-latek (A+), ,,Nowe przygody Olka i Ady" - karty pracy - cz. 2 4-latek(A+), ,,Kolorowy start" - karty pracy - cz. 2 4-latek. Pozycje te dostępne są na stronie www.mac.pl/flipbooki - wybrać ,,Wychowanie przedszkolne". Pierwsze informacje są w zakładce - Realizowana tematyka. Będę tam wstawiać kolejne propozycje.

Pozdrawiam wszystkich Państwa. Wychowawczyni grupy ,,PAJACYKI" Małgorzata Tobys
liczba odwiedzin: 619132 online: 1