Procedury postępowania w dniu zakończenia roku
2020-06-24

PROCEDURY POSTĘPOWANIA

W DNIU ZAKOŃCZENIA ROKU 26.06.2020

Drodzy Rodzice,

w trosce o zdrowie Wasze i Waszych dzieci, zdecydowanych na udział w uroczystości zakończenia roku przedszkolnego na terenie szkoły, prosimy o zastosowanie się do poniższych informacji:

1. Na zakończenie roku przychodzi wyłącznie dziecko i jeden rodzic/opiekun (nie przyprowadzamy rodzeństwa)

2. Przychodzimy około 10 minut przed uroczystością.

3. Wejście do budynku szkoły będzie przez łącznik między szkołą, a salą gimnastyczną.

4. Każdy dorosły zobowiązany jest zdezynfekować ręce płynem, który będzie dostępny przy wejściu do szkoły.

5. Każdy dorosły zobowiązany jest na terenie szkoły przebywać w maseczce, zasłaniając w ten sposób usta i nos.

6. W trakcie uroczystości, na sali gimnastycznej należy zachować odpowiednią odległość między przebywającymi tam osobami.

7. W tym dniu nie będą robione zdjęcia grupowe.

8. Przed uroczystością i po uroczystości nie wchodzimy na teren przedszkola.

9. Po zakończeniu uroczystości kierujemy się do wyjścia prowadzącego bezpośrednio na zewnątrz budynku (nie wracamy przez szkołę)

10. Prace plastyczne i rzeczy osobiste dzieci będę do odbioru po uroczystości (na stoliku przy drzwiach wyjściowych)

i nauczyciele przedszkola

Bajkowy Zakątek”